Довженко, ведмеді та свищики

У вартість включено: екскурсійний супровід по всьому маршруту, вхідні квитки до літературно-меморіального музею ім. Довженка, майстер-клас у гончара Олега Луцука
Не включено: вхідні квитки до зоопарку – 50 грн, обід та особисті витрати
 

 

Категорія:

Опис

7.15 збір біля метро Лісова

7.30 виїзд

Якщо буде час, то по дорозі зробимо коротку зупинку в селі Волосківці, де знаходиться найстаріша церква в районі -Успенська.

Переїзд до районного містечка Мена, зустріч з екскурсоводом.

Відвідування фірмового магазину при пекарні «ХлібОК», де можна буде придбати свіжий натуральний хліб та здобу.

Менщина славиться своєю власною мінеральною водою. А тому ми обов’язково зробимо зупинку в центрі і всі бажаючі зможуть купити Остереченську мінеральну воду.

Переїзд до Сосниці.

Тут нас чекає зустріч із першим ведмедем. Адже саме ведмідь прикрашає герб містечка Сосниця, яке вже існувало ще за часів Київської Русі.

Відвідування літературно-меморіального музею ім. Довженка.
Ми побуваємо в батьківський хаті митця, побачимо особисті речі Довженків, прогуляємося подвір’ям та старим садом.

Потім ознайомимося з літературною експозицією, до речі, дуже оригінально оформленою та відвідаємо кінозал.

На зворотньому шляху помилуємося дерев’яним мереживом на сосницьких будинках.

Переїзд до містечка Мена

Відвідування Менського зоопарку, який було засновано ще у 1977 році і на той час він був єдиним зоопарком в СРСР, що розміщувався у районному містечку. Тут на нас чекає друга зустріч з ведмедями. (факультативно, вхідний квиток – 50 грн.)
До речі, письменник Богдан Чалий, батько добре відомого Барвінка, у 1990 році написав художньо-документальну повість «Мамонти в яблуневих джунглях», присвячену менському зоопарку.
Саме так лагідно та романтично — яблуневі джунгі — називали зоопарк його працівники.

Обід (факультативно)

Переїзд до села Феськівка, огляд древнього городища, оточеного ровом.

Переїзд до села Стольне, яке в радянські роки були багатим та показовим, і в ньому знаходився колгосп міліонер. Ви самі побачите досить такі незвичні речі для звичайного села – широкі дороги, парк, ресторан, величезна школа.
Оглянемо парк, який зараз дещо запущений, але це не просто парк – це частина палацо-паркового комплексу родини Безбородьків. На жаль, палац не зберігся, то ж нам доведеться лише слухати та уявляти, яким то все було.

А далі ще одна цікавинка нашої подорожі – майстер-клас від гончара Олега Луцука і все це під супровід живої музики від Валентина Журавля, так званої людини-оркестру. Якщо ви давно мріяли зліпити щось своїми руками, то ви матимете таку нагоду. Також можна буде придбати готові глиняні вироби ручної роботи.

Переїзд до села Березна, огляд центру села.

В Чернігові зупинимося біля одного з фірмових магазинів місцевої пивоварні Bierwelle, де можна буде придбати крафтове пиво.

Повернення до Києва орієнтовно після 21.00