Навчальний театр Університету Карпенка-Карого

Коли в місто приходить зима, навіть самі затяті мандрівники вибираються кудись значно рідше. І справді набагато цікавіше гуляти зеленими вулицями чи парками. Та й побачити влітку чи навесні можна встигнути більше, адже світловий день зараз такий короткий. То що ж робити взимку, ну не сидіти ж вдома, правда?

Але потрапити до театру та ще й на якийсь цікавий спектакль, досить таки складно, тим паче, якщо про квитки ви не потурбуватися заздалегідь. До того ж ціни на квитки іноді можуть і кусатися, тим паче, якщо ви не впевнені, що спектакль дійсно того вартий. А тому ми хочемо порадити вам одне цікаве місце, де показують чудові спектаклі і де народжують майбутні відомі актори.

Мова про навчальний театр Університету театру, кіно і телебачення ім. Карпенка-Карого.Там з листопаду по червень можна переглянути вистави, які студенти відточують для своїх дипломів. Грають молоді актори просто фантастично, дуже стараються, а тому у глядачів складається враження, що це не вистава, а реальність. Вартість вхідного квитка смішна – всього 30 грн., погодьтеся, що це зовсім нічого, бо в наш час навіть кава коштує дорожче, а це ж театр. До того ж тут завжди привітна атмосфера, ніхто не поспішає з залу в гардероб чи швидше на вихід. І кожного разу публіка проводжає акторів шаленими оплесками стоячи.

То ж радимо одного з зимових вечорів завітати до студентського театру на одну з вистав. З репертуаром можна ознайомитися на сайті університету і по одному з указаних номерів замовити собі квитки.Цього року зал відремонтували, він став теплішим та зручнішим, бо замінили крісла. До того ж запрацював гардероб. Єдине, що початок вистав о 18.00, що не зовсім зручно для тих, хто працює повний робочий день, але ж іноді можна відпроситися, щоб доторкнутися на чудового світу театру.

Мандрияки рекомендують))))