Макс Кідрук у Кременчуці

Кременчук. 7 листопада, 17:30, презентація нового роману Макса Кідрука «Де немає Бога» у відділенні абонементу ЦБМ ім. М. Горького (вул. Соборна, 11), вхід вільний.
Приходьте та запрошуйте друзів, гарантуємо буде цікаво, бо ми вже відвідали київську презентацію.

Знаємо, що на перший погляд подія нібито і не туристична, але то лише на перший погляд. Макс не лише письменник, він ще й мандрівник. З під його пера вийшли чудові тревелоги, в яких він описав свої мандрівки до Нової Зеландії, Мексики та Південної Америки. Кожен роман Кідрука наповнений цікавою та пізнавальною інформацією, якщо він пише про авіакатастрофу, то всі описи відповідають дійсності.
В новому романі «Де немає Бога» Кідрук розповідає про сімох уцілілих пасажирів літака, який розбивається над горами Пакистану на висоті понад 6 тисяч метрів. Зріджене повітря, мороз, відсутність води, вогню та теплих речей, не всі переживуть декілька днів в очікуванні порятунку. Але за словами самого Макса книга не про авіакатастрофу, виживання у екстремальних умовах та навіть не про американський футбол, якого в романі досить багато, а про щось набагато більше, щоб довідатися про що саме, приходьте на презентацію.
Цьогорічний тур на підтримку роману «Де немає Бога» охопить 102 два міста, а почався він зі столиці. Не зважаючи на платний вхід зібрався повний зал, який ще більш як годину не відпускав Макса після презентації, підписуючи книжки та фотографуючись.
Кременчужани, ви ж маєте нагоду потрапити на презентацію безкоштовно, приходьте, Макс розповість про літаки, гори, американський футбол.