Хто ж ми?

Зараз дуже легко стало мандрувати світом, головне мати паспорт та трохи грошей і можна відвідати найпотаємніші куточки земної кулі. Але в гонитві за відомим, популярними та розкрученими місцями ми зовсім забуваємо про нашу рідну землю. Багато хто з нас навіть мало знає про своє рідне місто, не кажучи вже про всю Україну, територія якої досить велика, а тому ми маємо власні гори, морське узбережжя, печери, водні артерії з природними руслами, національні парки та заповідники, каньйони, промислові райони, замки, фортеці, костели і багато чого ще. Спробуй ще все передивитися.
Є місця, про які ти навіть не чув, а є такі, до яких потрапити самотужки буває важко.
Ми створили цей клуб, щоб об’єднати однодумців, знайти хорошу компанію та допомогти іншим людям побачити всі красоти української землі.
Приєднуйся до нас, давайте допоможемо один одному пізнати Україну.

«Світ — це книга. І хто не подорожував по ньому — прочитав у ній лише одну сторінку»

Августин Аврелій

Ми всі різні, іноді навіть мешкаємо в різних містах, але нас об’єднала одна спільна річ — любов до подорожей

Останнім часом багато подорожую, веду всій блог та пишу статті для одного туристичного порталу. Я намагаюся в кожному українському місті чи містечку знаходити щось цікаве та варте уваги, це можуть бути архітектурні пам’ятки чи об’єкти або навіть просто природа. А ще я знаю, що враження людей залежать від того, як вони побачать той чи інший об’єкт, як їм про нього розкажуть.

Якщо це буде цікаво з усмішкою, цікавими фактами та історіями, то ви точно запам’ятаєте цю подорож надовго і це найголовніше.

Тому, коли до мене звернулися з прохання допомогти з реалізацією цього проекту, я із задоволенням погодилася. Мені є чим поділитися з людьми і є ще що подивитися.

Ольга

Приєднуйтеся - ми відкриті для співпраці

«Розумний мандрівник ніколи не зневажає свою власну країну»
Карло Гольдоні