Хто ж ми?

Мандрияки, як клуб подорожей, виник у 2018 році. Тоді ми, троє засновників, мріяли про цікаві подорожі, заходи та шукали собі компанію.

Минуло три роки, клуб пережив складний період епідемії. На 2022 рік ми мали нові плани та проекти, але все це перекреслили активні бойові дії та агресія з боку росії.

Проте ми продовжуємо працювати.

Ми вважаємо, що не лише титулований екскурсовод може провести екскурсію. Це може бути місцевий житель, письменник, краєзнавець, дослідник, фотограф, словом, кожен з нас, кожен хто любить свою справу, свою землю, має власні історії і хоче поділитися ними.

А можливо ви, молода людина, навчаєтеся і хочете спробувати себе в ролі екскурсовода? Тоді вам до нас. Сплануємо, організуємо і проведемо.

До проекту може долучитися кожен. Давайте знайомитися, розповідати один одному про себе, об’єднувати наші зусилля та розвивати нашу прекрасну Україну.
Є цікаві ідеї, пропозиції, пишіть, будемо втілювати їх в життя разом.

І нагадаємо Мандрияки – це такі собі непосиди, так звані мандрівні маніяки, які прагнуть знати, вивчати, досліджувати, вчити, ділитися навичками та знаннями, знайомитися, освоювати нове, подорожувати Україною та розповідати про враження від подорожей.

Щомісяця проводимо благодійну екскурсію, всі зібрані кошти з якої йдуть на добрі справи.

«Світ — це книга. І хто не подорожував по ньому — прочитав у ній лише одну сторінку»

Августин Аврелій

Ми всі різні, іноді навіть мешкаємо в різних містах, але нас об’єднує одна спільна річ — любов до подорожей

Мене звати Ольга. Я одна з засновниць проекту «Мандрияки», автор ідеї та візуальної складової, а ще фотограф, дизайнер, мандрівниця та гід.

До повномаштабного вторгнення багато подорожувала, вела всій блог та писала статті для одного туристичного порталу. Я намагаюся в кожному українському місті чи містечку знаходити щось цікаве та варте уваги, це можуть бути архітектурні пам’ятки чи об’єкти або навіть просто природа. А ще я знаю, що враження людей залежать від того, як вони побачать той чи інший об’єкт, як їм про нього розкажуть.

Вважаю, що цікаво розповідати може кожен, хто закоханий у своє місто, або справу.

За 5 років з Мандрияками я спробувала себе і в ролі гіда, і провідника, і організатора багатьох божевільних ідей. І це дуже класно.

У 2021 році ми реалізували проект, який спочатку здавався нереальним. Група зовсім непідготовлених людей під керівництвом майстра гончарної справи з Чернігівщини Олега Луцука, зліпила і випалила вогняну скульптуру. Це досить складний процес з яким можуть справитися навіть не всі гончарі. Але ми упоралися. Це був величезний досвід роботи в команді, майстерність Олега і нестримне бажання учасників втілити в життя цей задум. 

У 2023 році я успішно пройшла курс для гідів від Школи гідів «Капітан Київ», стала членом Всеукраїнської асоціації гідів та проводжу екскурсії Києвом.

Тож готова втілювати нові чергові класні проекти в життя!

 

Ольга

Приєднуйтеся - ми відкриті для співпраці

«Розумний мандрівник ніколи не зневажає свою власну країну»
Карло Гольдоні