Пивоварня Bierwelle

Нещодавно Мандрияки побували у Чернігові. Фінальною нотою нашої подорожі до цього чудового, древнього, зеленого та тихого містечка стало відвідування пивоварні Bierwelle.

Якщо ви любитель пива, або вам просто цікаво дізнатися всі тонкощі приготування цього хмільного напою, то ми радимо при нагоді відвідати пивоварню з екскурсією.
Bierwelle досить таки молода броварня, заснована у 2012 році, але вже стала відомою серед поціновувачів пива. Починалося все лише з декількох основних сортів, зараз асортимент пивоварні дуже різноманітний, чого тільки не придумували місцеві пивовари. До пива додавали фрукти, огірки, картоплю, банани, спеції. Варять тут і кисле пиво на шампанських дріжджах, що більш схоже на ігристе вино, ані ж пиво.

І трохи про саму екскурсію. Після неї ви знатимете як вариться пиво, які стадії воно проходить, скільки витримується, дізнаєтеся про різновиди дріжджів, побачите і навіть спробуєте солод та відвідаєте розливний цех.
Розповідають цікаво та з гумором, до того ж сумувати вам не дадуть веселі жовті халати, які мають вдягти всі відвідувачі пивоварні.

Розповіді супроводжуються дегустацією одного з основних сортів пива, якщо ви не вживаєте алкоголь, не біда, вам запропонують лимонад, який виготовляється тут же на пивоварні.

А за додаткову плату можна замовити ще й дегустацію п’яти сортів пива. Дегустуватимете ви їх тут прямо на пивоварні під час екскурсії.

Бонусом для всіх відвідувачів екскурсії є 10% знижка на пиво у фірмовому магазині.
Не знаєте чим зайнятися в найближчі вихідні? То відвідайте місто Чернігів, погуляйте його вулицями, а потім навідайтеся до пивоварні.

Восени Мандрияки планують повторити авторську екскурсію до Чернігова і звісно ж відвідати пивоварню Bierwelle. То ж слідкуйте за анонсами.