Осінь в Карпатах. День перший

Ми вже повернулися з Карпат, але все ще перебуваємо під враженнями. А тому поки спогади ще свіжі будемо ділитися як же ми провели час, які маршрути розвідали, скільки пройшли. Щоб ви мали уявлення чого чекати наступного року від нашого Літа в Карпатах.
На місце потрапили вже після обіду і одразу ж приступили до кави. Види з нашого будиночку були просто фантастичні, адже це був незвичайний будинок, а будинок на дереві.

Закинувши речі та випивши кави відправляємося досліджувати територію та околиці навколо.
Прямо під будиночком на нас чекали гриби.

Стежкою через буковий ліс виходимо до джерела Буркут. Хто не в курсі, Буркотом місцеві називають джерела мінеральних вод. Ми йдемо до одного з таких та дегустуємо його воду.

Потім стежкою, що протоптали вівці, піднімаємося трохи вище на гору Плай – пагорб з хрестом, з якого відкриваються чудові види на вечірній Рахів.

Три тіні та копички)

На зворотному шляху пробуємо запустити повітряного змія. Він таки злетів, але все ж таки вітру йому не вистачало. Це ми вже зрозуміли згодом, для змієпланерування треба йти хоча б на Терентин.

На цьому наш перший день завершився, ми трошки адаптувалися, розім’яли ніжки і вже були готові вирушити наступного дня далі на вершину гори Терентин.
І на останок захід сонця з балкону нашого будиночку на дереві.

Вид з балкону