Натиснувши кнопку ПРИЄДНАТИСЯ та оформивши замовлення на екскурсію, ви автоматично стаєте учасником клубу, погоджуєтеся з правилами, описаними нижче, та даєте клубу дозвіл на збір та обробку ваших персональних даних. Будь які ствердження, що ви ці правила не читали, прийматися не будуть.

ПРАВИЛА:
Екскурсія відбудеться лише тоді, коли буде зібрано мінімальну кількість учасників. При відсутності обумовленої кількості людей ми маємо право скасувати екскурсію не пізніше ніж за 1 день до початку. У цьому випадку вам буде повернуто всю внесену суму , при бажанні ці кошти можуть бути перенесені на іншу поїздку.

Подорожі, які вимагають попереднього бронювання транспорту та житла оплачуються в повному обсязі заздалегідь, тільки після стовідсоткової оплати вам гарантується участь у поїздці.

Якщо ви проплатили мандрівку, а потім з будь-яких причин відмовилися від поїздки, то кошти можуть бути повернуті залежно від кількості календарних днів, що залишилися до дати виїзду або використані для оплати іншої екскурсії.
Детальніше:

Для одноденної поїздки
При відмові за 7 календарних днів і більше повертається 50%
При відмові менше ніж за 7 дні до початку екскурсії гроші не повертаються взагалі, повернення можливе лише в тому випадку, якщо ви знайдете собі заміну.

Для кількаденної поїздки
При відмові за 14 календарних днів і більше повертається 50%
При відмові менше ніж за 14 дні до початку екскурсії гроші не повертаються взагалі

В разі вашої неявки з будь-якої причини на місце збору групи кошти не повертаються.

Виїзд групи відбувається у строго визначений час, тих хто запізнюється не чекаємо, наздоганяти групу доведеться за власний рахунок.

На екскурсію заборонено приходити у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, у такому випадку гроші за мандрівку не повертаються.

В автобусі заборонено вживати алкогольні напої та їжу.

Діти до 5 років разом з двома дорослими можуть подорожувати безкоштовно, якщо для них не потрібно окремого місця в автобусі, готелі, та немає інших витрат, пов’язаних з участю в подорожі.
Дітям від 5 до 12 років можуть надаватися знижки на поїздку, сума знижки визначається окремо для кожної мандрівки.

Організатори мають право вносити зміни до програми туру, замінювати одні об’єкти на інші в залежності від погодних умов та інших обставин.

Клуб не несе відповідальності за ваші особисті речі та багаж, стан доріг та погодні умови, за прямий та непрямий збиток, завданий учаснику внаслідок хвороби, госпіталізації внаслідок насильницьких дій та інших факторів, що не мають відношення до діяльності Клубу. Для покриття можливого збитку рекомендуємо придбати особисту страховку.