Екостежка в Голосієво

У п’ятницю 24 травня у Голосіївському лісі відкрили першу в Україні інтерактивну екостежку. Ініціатором створення виступила компанія INTERTOP за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

Стежка протяжністю 3 км, добре промаркована та обладнана стендами з інформацію, яку подано в цікавій та ігровій формі. Деякі стенди інтерактивні, вам пропонують щось покрутити, поскладати і таким чином отримати потрібну інформацію.

На маршруті обладнано місця для відпочинку.

І ви точно не загубитеся, бо є отакі стенди, які навіть сповіщають про те, де саме ви знаходитеся.Маршрут проходить через чотири ділянки різних насаджень — дубово-грабових, букових, соснових та чорновільшанниковим.
Особливо заворожує буковий ліс.

Для художників встановили 2 мольберти у самих мальовничих місцях.

Під час прогулянки ви зможете побачити найбільший дуб Голосіївського лісу.

Є ще отакі рамки, які ідеально підходять для фотосесій.

А це місця для відпочинку, йоги або медитації))))
А цей стенд розповідає про пернатих мешканців Голосієво. Просканувавши код під фото, ви зможете навіть почути, як співає кожна з пташок.

Така забава буде цікавою не тільки дітям але й дорослим)))Наша Оля була присутня на офіційному відкритті екологічної стежки і пройшла маршрут повністю у складі екскурсійної групи.
Їй дуже сподобалося і вона радить і нам відвідати стежку. Ми розуміємо, що кожен з нас сам навряд чи вибереться у Голосієво, а тому пропонуємо зібратися дружньою компанією і в перший день літа відправитися досліджувати цю нову інтерактивну екостежку.
Якщо ж зберетеся самі, то ось вам посилання, на місце початку екостежки